Series
Ratings
231
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 4.0
Bungo Stray DogsRated ★ 4.0
The Morose MononokeanRated ★ 3.0
The Morose Mononokean IIRated ★ 3.0- Yona of the DawnRated ★ 4.0
New AmsterdamRated ★ 5.0
New AmsterdamRated ★ 4.5
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 2.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 2.0
Missing NineRated ★ 1.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 1.0
A Love So BeautifulRated ★ 1.0