Series
Ratings
19
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.5
At EighteenRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 5.0
A Little Thing Called First LoveRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 2.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0