Series
Ratings
168
Unsung CinderellaRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 4.0
Princess JellyfishRated ★ 3.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.0
- Ore no Kawaii wa Mousugu Shohikigen!?Rated ★ 3.5
Jitenshaya-san no Takahashi-kunRated ★ 3.5
Mikami SenseiRated ★ 2.5
I Became the Main Role of a BL DramaRated ★ 3.0
Old Fashioned CupcakeRated ★ 4.0- Nijiiro KaruteRated ★ 3.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.0
Hayabusa ShobodanRated ★ 3.5
Noble FarmerRated ★ 4.0- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
Nichiyo no Yoru Gurai wa…Rated ★ 3.5
Gekokujo KyujiRated ★ 4.0- すいかRated ★ 5.0
This is Not a Business Expense!Rated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0