Series
Ratings
16
Long VacationRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- Single's Inferno ReunionRated ★ 2.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Ju-On: OriginsRated ★ 2.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
NEW OLD BOYRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 2.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5