Series
Ratings
77
Urusei YatsuraRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Next in FashionRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
Dash & LilyRated ★ 5.0
Lockwood & Co.Rated ★ 5.0
GlitchRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 5Rated ★ 4.5
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 5.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0
Solar OppositesRated ★ 4.0
A Tale Dark & GrimmRated ★ 3.0
DisenchantmentRated ★ 4.0
Solar OppositesRated ★ 4.5
Phineas and FerbRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0