Movies
Ratings
91
The Croods: A New AgeRated ★ 5.0
One Piece: Heart of GoldRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 4.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
American MadeRated ★ 5.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 5.0
Honey and CloverRated ★ 5.0
The Princess and the FrogRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 5.0