Series
Ratings
197
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 2.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 3.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.5
CassandraRated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
No Way Out: The RouletteRated ★ 2.5
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
High CookieRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
SomebodyRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Extraordinary YouRated ★ 3.5
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 3.0
Flower of EvilRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.5
Gen V Season 1Rated ★ 3.5