Movies
Ratings
577
FranceRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
The FarewellRated ★ 4.0
I Am WomanRated ★ 3.5
#IamhereRated ★ 3.0
Mr. JonesRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 3.5
Summer of 85Rated ★ 3.5
RebeccaRated ★ 3.5
Morning GloryRated ★ 3.5
JoséeRated ★ 2.5
CodaRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Martin EdenRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5