Series
Ratings
190- The Practical Guide to LoveRated ★ 2.5
- Good BoyRated ★ 2.0
- Ms. Undercover BossRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.0- EXchange Season 4Rated ★ 2.5
Star Wars: Visions Season 3Rated ★ 4.0- Pro BonoRated ★ 2.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Dynamite KissRated ★ 2.5
Man Vs BabyRated ★ 2.5
AemaRated ★ 2.5
Dear XRated ★ 2.5- 태풍상사Rated ★ 2.5
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Law and The CityRated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Divorce InsuranceRated ★ 2.0
EchoRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0