Series
Ratings
141
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.5
Skyscraper LiveRated ★ 3.5
The Witcher Season 4Rated ★ 3.0
New Journey to the West Season 8Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 7Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 5Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.5
The Great Escape 4Rated ★ 3.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 3.0
The Great Escape 2Rated ★ 3.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.0
Dragon Ball GTRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0