Series
Ratings
148
One Piece Season 2Rated ★ 3.5
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.5
The DinosaursRated ★ 3.5
The Book of Boba FettRated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Masters of the AirRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
SANCTUARYRated ★ 4.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0