Titles you rated
Poker FaceRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.5
YoungerRated ★ 4.0
Younger Season 7Rated ★ 3.0
Kamisama KissRated ★ 3.0- My Little MonsterRated ★ 3.0
- Yona of the DawnRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.5
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.5- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 5.0
Death at the Mansion: Rebecca ZahauRated ★ 3.0
BroadchurchRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.5
Will of Ex-BoyfriendRated ★ 3.0
BroadchurchRated ★ 4.0