Series
Ratings
91
Kang's Kitchen 3Rated ★ 3.5
Kang's KitchenRated ★ 3.5
Kang's KitchenRated ★ 3.5- Reckless ChallengeRated ★ 4.0
Comedy Big LeagueRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 8Rated ★ 4.5- Ben 10Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 7Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
Produce 48Rated ★ 3.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 4.5
The Great Escape 4Rated ★ 4.0
Produce 101Rated ★ 3.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 4.0
The Great Escape 2Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0