Titles you rated
The Great BattleRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Inside meRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 2.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5- Sunset in My HometownRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
Forbidden DreamRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.5