Movies
Ratings
294
HoppersRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 3.5- HumintRated ★ 2.5
Sound of FallingRated ★ 3.0
SiratRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
A Man and a WomanRated ★ 3.0
Untold ScandalRated ★ 3.0
No Blood No TearsRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan the Movie: Super gorgeous! Glow Kasukabe DancerRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 2.5
BossRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 3.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 1.0