Series
Ratings
82
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Butcher BarberRated ★ 1.5- Summer DreamRated ★ 3.0
Men CryRated ★ 2.5
Funny WomanRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Spice Up Our LoveRated ★ 3.5
No Gain No LoveRated ★ 3.0
A Woman Who Plays WithRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 2.5
17.3 About a sexRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0