Series
Ratings
17
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0