Movies
Ratings
135
MotherRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 1.5
OldboyRated ★ 5.0