Series
Ratings
22
GoblinRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Bubble GumRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Blue TowerRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0