Series
Ratings
57
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 2.5
Hot SpotRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0