Movies
Ratings
741
All About My WifeRated ★ 2.5
DamselRated ★ 1.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
Sing 2Rated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5