Series
Ratings
25
Rick and Morty Season 8Rated ★ 3.0
NEW OLD BOYRated ★ 3.0
Rick and Morty Season 7Rated ★ 3.5
Rick and Morty Season 6Rated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 2.5
Rick and MortyRated ★ 2.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 1.0
D.P.Rated ★ 3.0- ComaRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Friends Season 10Rated ★ 3.5
Friends Season 9Rated ★ 3.5
Friends Season 8Rated ★ 3.5
Friends Season 7Rated ★ 3.5
Friends Season 6Rated ★ 3.5
Friends Season 5Rated ★ 3.5
Friends Season 4Rated ★ 3.5