Series
Ratings
38- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Alice, the Final WeaponRated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.5- Danganronpa 3: The End of Hope's Peak High School Future ArcRated ★ 4.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5