Movies
Ratings
314
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 3.0
Monster HuntRated ★ 0.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 0.5- Love Strikes!Rated ★ 0.5
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
Transporter 3Rated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 2.5
SurrogatesRated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0