Series
Ratings
124
Attack on TitanRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
OverlordRated ★ 2.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
The Rose of VersaillesRated ★ 4.5
Shadows House Season 1Rated ★ 2.5
WakakozakeRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 3.5