Series
Ratings
12
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0