Series
Ratings
225
One Piece Season 2Rated ★ 4.5
Lord of the FliesRated ★ 4.0
Ju-On: OriginsRated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 4.5
Wonder ManRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Twin PeaksRated ★ 5.0
Cobra Kai Season 6Rated ★ 5.0
Cobra Kai Season 5Rated ★ 4.5
Cobra Kai Season 4Rated ★ 4.5
Cobra KaiRated ★ 4.5
Cobra KaiRated ★ 4.5
Cobra KaiRated ★ 5.0
Last Samurai StandingRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.5
Peacemaker Season 2Rated ★ 5.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
5-Oku-Nen Button: Sugahara Sota no Short ShortRated ★ 4.0
UzumakiRated ★ 5.0