Series
Ratings
124
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Semantic ErrorRated ★ 2.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.0
The Office Season 1Rated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 3.5