Series
Ratings
10
Beautiful LifeRated ★ 4.5
Love GenerationRated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
Long VacationRated ★ 4.0