Series
Ratings
31
To. JennyRated ★ 3.0
SeventeenRated ★ 1.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
The RebelRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 2.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 2.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 2.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0