Series
Ratings
38
MIU404Rated ★ 3.0
HouseRated ★ 3.0
CastlevaniaRated ★ 0.5- CastlevaniaRated ★ 1.0
CastlevaniaRated ★ 5.0- Mobile Suit Z GundamRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam ZZRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam 0080: War in the PocketRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam 0083: Stardust MemoryRated ★ 1.5- Giant Robo: The Day the Earth Stood StillRated ★ 5.0
- Mobile Suit Victory GundamRated ★ 5.0
- Turn-A GundamRated ★ 3.0
- The Big-ORated ★ 5.0
- Space Warior BaldiosRated ★ 5.0
Mrs. AmericaRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 1.0
Grace and FrankieRated ★ 5.0