Series
Ratings
139
Campfire Cooking in Another World with my Absurd Skill Season 2Rated ★ 4.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
Brave Bang Bravern!Rated ★ 4.5
Do Not Say MysteryRated ★ 4.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.5
Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 5.0
QueenmakerRated ★ 5.0
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.5- Mother GamesRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0