Series
Ratings
429
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Long VacationRated ★ 5.0
Be PositiveRated ★ 1.5
You Are Closer Than I ThinkRated ★ 1.5- The Love of a Buzz CutRated ★ 4.5
Korean Hostel In SpainRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 2.0
18 AgainRated ★ 4.0
Record of YouthRated ★ 2.0
DisenchantmentRated ★ 5.0
DisenchantmentRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 2.5- Secret Crushes Season 3Rated ★ 3.5
Secret Crushes Season 2Rated ★ 4.0
The Tale of NokduRated ★ 3.5- Secret Crushes Season 1Rated ★ 4.0