Series
Ratings
20
EXO Next DoorRated ★ 0.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0
Oh My VenusRated ★ 2.5