Series
Ratings
888
So, You Make ItRated ★ 2.5
And Just Like That... Season 1Rated ★ 2.5
And Just Like That... Season 2Rated ★ 2.0
And Just Like That... Season 3Rated ★ 2.0
Brush Up LifeRated ★ 3.5- Yuru Camp△ Season 2Rated ★ 2.5
Yuru Camp△Rated ★ 2.5
Ningen HyohonRated ★ 3.0
Style of Hiroshi Nohara's LunchRated ★ 2.5
Gintama 3-nen Z-gumi Ginpachi-senseiRated ★ 2.5
One Punch Man Season 3Rated ★ 3.0
The Rising of The Shield Hero Season 4Rated ★ 2.5- Dr. Stone SCIENCE FUTURE part 2Rated ★ 2.5
HorimiyaRated ★ 3.0
Takopii's Original SinRated ★ 2.5
The Rising of The Shield Hero Season3Rated ★ 2.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 2.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
My Deer Friend NokotanRated ★ 2.0