Series
Ratings
237
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
The Office Season 9Rated ★ 4.5
The Office Season 8Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 4.5
ID: INVADEDRated ★ 4.0
My Happy MarriageRated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Free! Eternal Summer Season 2Rated ★ 3.5