Series
Ratings
25- 슈팅스타Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
Mad for Each OtherRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5
Sunderland Til I DieRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 1.0- Men on a MissionRated ★ 3.5