Series
Ratings
68
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0- Fighting SpiritRated ★ 4.5
Ninja KamuiRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
New Recruit Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 5.0
HawkeyeRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Lost in SpaceRated ★ 3.0
Lost in SpaceRated ★ 3.0
Lost in SpaceRated ★ 3.5
Sex, Love & GoopRated ★ 1.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0