Series
Ratings
22
Ugly AlertRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 5.0
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.5