Series
Ratings
662
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.5
Boyfriend on DemandRated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 3.5- Tokyo Revengers: Tenjiku-henRated ★ 3.0
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
HERORated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 3.5
Legal High SPRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.5- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Law and The CityRated ★ 2.5