Movies
Ratings
92
The NotebookRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 2.0