Titles you rated
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 5.0
직장인들Rated ★ 4.0
걸어서 세계속으로Rated ★ 4.0- 다큐 인사이트Rated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
You Quiz On The BlockRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Dagashi KashiRated ★ 2.0
We Never Learn: BokuBenRated ★ 2.5
Blue LockRated ★ 2.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 2.5- K-foodie meets J-foodieRated ★ 3.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 3.5
How to Become OrdinaryRated ★ 4.0
Men Who Top The ChartsRated ★ 1.0- Plastic MemoriesRated ★ 3.0