Series
Ratings
24
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.5
Comedy RoyaleRated ★ 4.0
Succession Season 3Rated ★ 4.0
Succession Season 2Rated ★ 5.0
SuccessionRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Watch the Sound with Mark RonsonRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
WayneRated ★ 4.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0