Series
Ratings
61
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
My Love Story!!Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5