Series
Ratings
84
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
Mosaic JapanRated ★ 3.0
Fate/stay nightRated ★ 3.5- Saikano: The Last Love Song on This Little PlanetRated ★ 3.5
Good Day for Gag Manga 2Rated ★ 4.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 4.5
Operation LoveRated ★ 3.0
Spring WaltzRated ★ 3.0
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0