Titles you rated
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
Hur JunRated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 1.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 1.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 2.0
Padam PadamRated ★ 2.5
Tale of ArangRated ★ 1.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
Queen of ReversalsRated ★ 0.5- Family's HonorRated ★ 2.5