Movies
Ratings
283
Paris Can WaitRated ★ 2.0
MaudieRated ★ 3.0
The Sense of an EndingRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Man UpRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.0- Proof of InnocenceRated ★ 2.0
The Sheriff In TownRated ★ 2.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 2.0
A Wedding InvitationRated ★ 4.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 2.5