Series
Ratings
140
Conspiracy in the CourtRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.0- Loving YouRated ★ 4.0
The King and IRated ★ 4.0
Jang Hee BinRated ★ 5.0
Road No. 1Rated ★ 5.0
Empress CheonchuRated ★ 4.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 5.0
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 10Rated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 4.5
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 8Rated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 9Rated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 7Rated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 6Rated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 4.5