Series
Ratings
55
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Eternal LoveRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
My NameRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
Falling Skies Season 3Rated ★ 2.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0