Series
Ratings
136- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 4.0
RookiesRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 3.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 4.5- SoulmateRated ★ 4.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.0- The Great AmbitionRated ★ 4.0
One Warm WordRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.5
PianoRated ★ 5.0
Age of WarriorsRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
SangdoRated ★ 4.0
Childless ComfortRated ★ 4.0- Unkind WomenRated ★ 4.5
- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0